صفحه اصلیحریم شخصی کاربران

حریم شخصی کاربران

گروه نرم افزاری رادین، به حریم شخصی مشتریان و بازدید کنندگان احترام گذاشته و به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدیدکنندگان خود پایبند است. این سند بیان کننده خط مشی صیانت از حریم شخصی، مربوط به وب سایت گروه نرم افزاری رادین به نشانی http://www.rtgroup.ir است. ما هیچگونه اطلاعات شخصی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می کنید، جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید، به ویژه به نحوی که در این خط مشی آمده است.
سند حاضر، قوانین عمومی گروه نرم افزاری رادین در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت این گروه را شرح می دهد. همچنین در این سند نحوه استفاده و یا عدم استفاده از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدیدکنندگان از وب سایت گروه نرم افزاری رادین توضیح داده شده است.

هنگامی که شما از وب سایت گروه برنامه نرم افزاری رادین به آدرس http://www.rtgroup.ir  بازدید می کنید، وب سرور این شرکت اطلاعاتی درباره نام دامنه، زمان بازدید، صفحاتی که از آن بازدید کرده اید را جمع آوری میکند که البته شامل اطلاعات هویتی نیست، به جز مواقعی که برای جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده از سیستم مورد نیاز است. 
هنگامی که شما برای استفاده از خدمات سایت، ثبت نام می کنید، اطلاعات تماس شامل نام، نشانی و ایمیل خود را در اختیار ما قرار می دهید، تا زمانی که شما مشتری گروه باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می شوند. به علاوه ممکن است نامه های الکترونیکی مشتری و سایر مراسلات و مکاتبات با مشتری در صورت لزوم ذخیره شوند.

 

شما حق درخواست حذف و یا عدم افشای، اطلاعات شخصی خود، از مجموعه اطلاعات جمع آوری شده گروه نرم افزاری رادین، در هر زمان را دارید، برای این منظور درخواست خود را به صندوق پستی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال فرمائید.

بروزرسانی مرکز دانلود

خدمات ویژه سامانه

با خرید یکی از پلن های حرفه ای، سازمانی و نمایندگی، هرگونه نصب افزونه اتصال به سامانه پیامک رادین و همچنین اتصال بخش ثبت نام سایت جوملایی خریدار به سامانه پیامک رادین بصورت رایگان انجام خواهد شد. جهت اعمال تغییرات، از طریق پست الکترونیک info@rtgroup.ir و یا شماره های بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

در تماس باشید

021-22130619

0912-8468996

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تهران، سعادت آباد